Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
ph. + 385 21 883 - 303
fax. + 385 21 883 - 406

Nagrada grada Trogira 2015. – AK Trogir zauzeo 2.mjesto!

Ovog vikenda adrenalina zasigurno nije nedostajalo. Na parkingu Brodotrogira i hotela Medena prašilo se naveliko.

Za titulu državnog prvaka Hrvatske u ocjensko – spretnosnim vožnjama, a u četiri ispita spretnosti, borilo se 30ak najboljih vozača i vozačica iz regija Sjever, Zapad i Jug.

U Klasi 1 automobila do 3500mm pobjedu je ostvario Krešo Merlić iz AKK Zanatlija sa svojim Fiatom Cinqucento.

U Klasi 2 od 3500mm do 4000mm 1. mjesto pripalo je Miroslavu Vrančiću iz AKK SB Auto sport.

Marko Palijan iz AK Dubrava pobijedio je u Klasi 3 preko 4000mm.

Juniore je poveo Petar Blažičko iz AMK Dugo Selo sa svojim Peugeotom 106.

Čestitke idu i Sandri Martić iz AMK Dugo Selo koja je sa Ford Fiestom osvojila 1.mjesto u kategoriji žena.

Ante Mihaljević iz AK Split Motorsport sa svojim Yugom je zauzeo 1. mjesto u ukupnom poretku cijelog prvenstva.

U ukupnom poretku klubova, pobjedu je odnio AKK SB Auto sport, a naš AK Trogir zauzeo je odlično 2. mjesto.

Vozači AK Trogira uspješno su odradili ovo natjecanje: Alen Kapusta je zauzeo peto mjesto u Klasi 1; Nikola Rožić drugo mjesto u Klasi 3, a Robert Antunović je bio treći u poretku Juniora. Kompletne rezultate cijelog prvenstva možete pogledati OVDJE.

Auto klub Trogir i Automobilistički savez Splitsko dalmatinske županije, koji su i organizatori ovog natjecanja, zahvalili su se sponzorima i istaknuli kako se nadaju da će ova disciplina okupljati sve veći broj mladih vozača, a što možemo drugo poželjeti, nego sretno im!

Sponzori ovog natjecanja bili su Brodotrogir d.d., Servisni centar Trogir, Hotel Medena i Vulkanizer Pavković.

Vozači AK Trogira uspješno su odradili ovo natjecanje: Alen Kapusta je zauzeo peto mjesto u Klasi 1; Nikola Rožić drugo mjesto u  Klasi 3, a Robert Antunović  je bio treći u poretku Juniora. Kompletne  rezultate cijelog prvenstva možete pogledati OVDJE.
Read 1901 times
Nalazite se ovdje: Home Media Centar Press Vijesti Nagrada grada Trogira 2015. – AK Trogir zauzeo 2.mjesto!